FCS Enerji Vizyon & Misyon

Gelecek için Bu günden varız!


FCS Enerji olarak iş kollarımızı operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyor; yaklaşık 30 milyonu aşkın kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda insan, teknoloji ve çözüm odaklı enerji yatırımlarımız ve operasyonlarımız sayesinde sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürürken sektördeki yeni fırsatları da değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer katmaya devam ediyoruz.

Vizyon:

Yenilenebilir enerji sistemi hizmetlerinde üstlendiğimiz görevimizi, toplam kalite ilkelerine uygun, en gelişmiş teknoloji standartlarında, sürekliliği sağlanmış, kurumsal kimliği ile çalışanları bütünleşmiş bir şekilde, Konya’dan tüm Dünya’ya saygın ve referans gösterilen bir marka olmak.

Misyon:

Etik değerlerden ödün vermeden, yenilenebilir kaynakların insana hizmet edecek, nitelikli, güvenilir ve dayanıklı enerji hizmetini; yaşam haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan, güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile, dünyanın hizmetine sunmak.